Реєстрація ТОВ (Товариства з обмеженою відповідальністю)

Реєстрація ТОВ
Оцініть публікацію:

Реєстрація ТОВ 2019 – покрокова інструкція – джерело
Реєстрація ТОВ (Товариства з обмеженою відповідальністю) – перший крок до заснування свого бізнесу. У статті описано поради юриста щодо реєстрації ТОВ, а саме порядок заснування / відкриття в деталях.


ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


+38 (098) 42 36 368
(відповідаємо у месенджерах: Skype, Telegram, Viber, What’s up, Messenger Facebook)


Для того, аби зареєструвати Товариство з обмеженою відповідальністю потрібно знати приписи Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України “Про господарські товариства”, Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”. Крім того, потрібно володіти практичними навиками та досвідом, аби зробити це якнайкраще. Фахівці Law Advisers зареєстрували чимало Товариств, а саме тому готові поділитися з Вами своїм досвідом. Після прочитання статті реєстрація ТОВ буде Вам по силі.

Реєстрація ТОВ: порядок дій та поради

В загальних рисах Вам потрібно буде вчинити наступні дії:

  1. підготувати протокол Загальних зборів засновників Товариства з обмеженою відповідальністю;
  2. підготувати до розгляду Загальними зборами Статут Товариства;
  3. провести Загальні збори засновників Товариства з обмеженою відповідальністю, на яких затвердити Статут та підписати протокол усіма засновниками;
  4. отримати довіреність від одного із засновників для проведення державної реєстрації;
  5. подати заяву на державну реєстрацію Товариства разом із установчими документами, довіреністю та паспортом заявника.

Протокол Загальних зробів Товариства з обмеженою відповідальністю

Реєстрація ТОВ потребує завчасної підготовки чималої кількості документів. Одним із таких документів є протокол Загальних зборів Товариства.

Переглянь відео на YouTube каналі

Протокол описує хто був присутній на Загальних зборах та фіксує голоси присутніх по кожному із винесених питань. Щодо обов’язкових елементів протоколу:

  1. назву та номер протоколу;
  2. дату складення;
  3. місце проведення;
  4. підписи учасників, або голови загальних зборів
Щодо визначення назви, місцезнаходження Товариства тощо – ці питання виносити не обов’язково, оскільки ці дані затверджуються статутом. Якщо ж вони не визначені статутом – ці питання треба виносити на Загальні збори.

Перевір себе – чи можеш бути платником єдиного податку

Статут Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ)

Реєстрація ТОВ неможлива без Статуту затвердженого Загальними зборами Товариства. Він має містити такі розділи:

    1. Загальні положення (визначає: назву, місцезнаходження, розмір статутного капіталу, частки учасників, види діяльності Товариства). Звичайно, кожне з цих питань у разі розширеної деталізації можна винести в окремий розділ;
    2. Реєстрація бізнесу у ЛьвовіВідповідальність учасників Товариства (визначає порядок відповідальності учасників Товариства. Вважаємо, що цей розділ має бути описаний дотошно та кваліфіковано. Проте, загальний принцип такий, що учасники Товариства несуть відповідальність лише у межах свої вкладів);
    3. Мета та предмет діяльності Товариства (згідно із Законом “Про господарські товариства” – метою його діяльності є отримання прибутку, отже цей розділ має базуватися на основі такого припису);
    4. Права та обов’язки учасників Товариства (здебільшого містить стандартні права та обов’язки учасників, що передбачено законом, проте, у разі потреби, законом не заборонено додавати й інші права та обов’язки);
    5. Розподіл прибутків Товариства (здебільшого описує те, що прибутки розприділяються пропорційно до вкладу учасників Товариства);
    6. Органи управління Товариства (стандартними органами управління є Загальні збори та керівник Товариства, проте їх можна редагувати відповідно до потреб Товариства);
    7. Вихід учасників з Товариства (встановлює порядок виходу учасника із складу Товариства);
    8. У разі, якщо Товариство буде здійснювати зовнішньоекономічну діяльність – рекомендується внести розділ у якому буде визначатися порядок здійснення такої діяльності;
    9. Припинення діяльності Товариства;
    10. Інші питання (може визначати порядок внесення змін до статуту, порядок визнання положень статуту недійсними тощо);
    11. Підписи та реквізити учасників Товариства.

Звичайно, що цей перелік розділів не є категоричним та його варто підлаштовувати під кожне Товариство у відповідності до його специфічної діяльності.

До прикладу, можна додати ще такі розділи: трудові відносини Товариства, облік та звітність, конфіденційність тощо.

Перевага ТОВ в тому, що ти зможеш його продати – переглянь відео

Що собою являють Загальні збори Товариства

На Загальних зборах Товариства затверджується описаний вище Статут відповідного Товариства та підписується протокол присутніх учасників Товариства.

Для того, аби провести Загальні збори не потрібно жодних формальностей. До прикладу, затвердити Статут та підписати протокол можна навіть і вдома на кухні. Law Advisers у своїй діяльності практикує проводити Загальні збори або в офісі компанії, або зразу в нотаріуса. Провівши збори, у нотаріуса буде можливість отримати одразу довіреність від одного із засновників для проведення державної реєстрації. Або ж, в разі термінової реєстрації – провести її у нотаріуса, якщо наявні всіх необхідні документи.

Не знаєш, що обрати: ФОП чи ТОВ? Переглянь відео!

Реєстрація ТОВ: заява та її подання

Після проведення Загальних зборів потрібно лише заповнити заяву на державну реєстрацію юридичної особи та подати її реєстратору.

Завантажити актуальну у 2018 році заяву про державну реєстрацію. Заява досить об’ємна, проте не складна у заповненні. Декілька порад:

  1. заповнюйте одну букву в одну клітинку;
  2. не скорочуйте назву “вул.” чи “просп”. – рекомендується писати повністю;
  3. у разі недостатності полів – можна додати однакову сторінку заяви двічі.

Запитання та відповіді

Богдан Янків, партнер Юридичної компанії Law AdvieorsЯкщо Ви хочете зареєструвати Товариство за допомогою наших фахівців, або ж у Вас виникли питаннями по статті – можете звертатися до автора та партнера команди Law Advisers Янківа Богдана. Зв’язатися.


ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


+38 (098) 42 36 368
(відповідаємо у месенджерах: Skype, Telegram, Viber, What’s up, Messenger Facebook)


Якщо Ви знайшли описку, будь ласка, підкресліть її та нажміть Shift + Enter (разом) чи нажміть сюди, щоб проінформувати автора.

1 коментарі “Реєстрація ТОВ (Товариства з обмеженою відповідальністю)

  1. Pingback: 4 кроки до припинення та закриття ФОП у м. Львів - Law Advisers

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *