Реєстрація ФОП (Фізичної особи-підприємця), Львів

Реєстрація ФОП (Фізичної особи-підприємця)
Оцініть публікацію:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (16 к-сть голосів, середній: 4,88 з 5)
Loading...

В умовах сучасного світу існує тенденція, що більшість осіб хоче почати свою справу, відкрити власний бізнес. Реєстрація ФОП (Фізичної особи-підприємця) це перший крок, аби почати свою справу. Львів – місто звершень, саме тут багато людей починають свою справу, зокрема, у сфері надання послуг. Отож, чому почати свою справу – це добре?

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


+38 098 42 36 368  +38 (093) 718 64 94 +38 (093) 667 28 09


По-перше, власний бізнес – це хороший прибутки, який напряму залежать від того, наскільки наполегливо Ви розвиваєтеся у своїй справі. Натомість, якщо Ви працюєте на найманій роботі, то Ваша зарплата визначена дирекцією чи законом.
БізнесменПо-друге, власний бізнес дає Вам право розпоряджатися своїм часом так як Ви забажаєте. Ви можете планувати свій день на власний розсуд, отримуєте гнучкий графік роботи. Ще одною перевагою власної підприємницької діяльності є те, що Ви маєте можливість вибирати діяльність, якою хочете займатись. Вам не потрібно звітувати перед дирекцією, та й у Вас впринципі її немає. Маючи власний бізнес Ви отримуєте визнання і повагу в суспільстві.

Безумовно, власний бізнес – це клопітка і складна справа, до якої потрібно докладати зусилля, щоб вона процвітала і приносила прибуток. Але враховуючи всі плюси цієї справи, можна дійти до висновку, що підприємницька діяльність є дуже перспективною справою. Стаття 42 Конституції України гарантує, що кожен має право на підприємницьку діяльність, не заборонену законом, тобто передбачається реєстрація ФОП (Фізичної особи-підприємця).

Виникає питання: хто і за яких умов може займатися підприємницькою діяльністю? (за додатковими питаннями можете звертатися до нас за допомогою форми зв’язку.)

Власний бізнесУ відповідності до Цивільного кодексу України, якщо фізична особа досягнула 18 років і має повну цивільну дієздатність, то вона має право займатись підприємницькою діяльністю. Але здійснювати цю діяльність можна тільки після її державної реєстрації. Після такої реєстрації особа набуває статусу фізичної особи-підприємця. Тобто, щоб відкрити свою справу, почати бізнес, Вам потрібно бути зареєстрованим у встановленому законом порядку, як фізична особа-підприємець.

Щоб Ваша підприємницька діяльність була законною, прибутковою і правильно зареєстрованою, Вам потрібно правильно обрати класифікацію видів економічної діяльності (КВЕД) і систему оподаткування. Законодавство України передбачає для фізичних осіб-підприємців дві системи оподаткування:

 1. Загальна система оподаткування
 2. Спрощена система оподаткування (в народі єдиний податок)

Якщо Ви обрали КВЕДи та систему оподаткування з якою будете працювати, то далі можна приступати безпосередньо до реєстрації фізичної особи-підприємця.

Наша юридична фірма пропонує Вам детальний перелік кроків, як зареєструвати фізичну особу підприємця.

Державна реєстрація ФОП (Фізичної особи-підприємця)

КРОК 1. Куди звертатися особі для того, що зареєструвати ФОП?

Щоб зареєструватись як фізична особа-підприємець Вам необхідно звернутись до органу державної реєстрації, станом на зараз це Центри надання адміністративних послуг.

КРОК 2. Яка процедура подачі документів для реєстрації ФОП?

Реєстрація ФОП Для реєстрації фізичної особи-підприємця Ви можете подати документи в паперовій або в електронній формі. Якщо Ви вирішили подати документи в паперовій формі, то Ви можете зробити це особисто, або ж відправити їх поштою.

При подачі таких документів особисто Ви повинні мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, або паспортний документ іноземця, або посвідчення особи без громадянства, або посвідку на постійне або тимчасове проживання та ідентифікаційний код платника податку.

Якщо у Вас немає можливості особисто подати документи для реєстрації ФОП, то Ви можете зробити це через представника, в такому випадку Ваш представник має додатково подати оригінал або нотаріально засвідчену копію документа, який посвідчої його право на вчинення такої дії. Якщо Ви вирішили подавати відповідні документи в електронній формі, то такі документи подаються через портал електронних сервісів.

Можливо Вам буде цікаво: Закриття ФОП / Припинення ФОП у м. Львів

Перелік документів для реєстрація ФОП (Фізичної особи-підприємця)

 • Заповнена заява про державну реєстрацію; (зразок заяви на реєстрацію ФОП 2018)
 • Копія довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ІПН);
 • Паспорт громадянина України;
 • Сплачувати адміністративний збір не потрібно.

Реєстрація ФОПДодаткові документи, які може вимагати державний реєстратор: довіреність, якщо документи подає представник майбутнього підприємця; письмову згоду батьків (усиновлювачів), посвідчену нотаріально, якщо підприємцем реєструється неповнолітній; довідку «переселенця», якщо адреса реєстрації в паспорті — тимчасово окупована територія Автономної Республіки Крим чи ЛДНР.

Строк розгляду державним реєстратором Ваших документів, які подані для реєстрації ФОП не повинен перевищувати 24 годин з моменту їх надходження. Винятком є вихідні та святкові дні. Підстави зупинення розгляду поданих Вами документів передбачено статтею 27 закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”.

Запитання та відповіді

Богдан Янків, партнер Юридичної компанії Law AdvisorsЗа додатковими запитаннями щодо реєстрації фізичної особи – підприємця, з питаннями по статті можете звертатися до автора та партнера команди Law Advisers Янківа Богдана. Зв’язатися.

 

 


ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


+38 098 42 36 368  +38 (093) 718 64 94 +38 (093) 667 28 09


Якщо Ви знайшли описку, будь ласка, підкресліть її та нажміть Shift + Enter (разом) чи нажміть сюди, щоб проінформувати автора.

6 коментарі “Реєстрація ФОП (Фізичної особи-підприємця), Львів

 1. Зоряна Відповісти

  Чи можу я зареєструвати ФОП у Сихівському Львова , якщо прописка і проживання Пустомитівський район

  • Юридична компанія Law Advisers АдміністраціяВідповісти

   Шановна пані Зоряно, доброго дня.
   Наскільки зрозуміло з Вашого питання:
   Ви проживаєте у Пустомитівському районі, а діяльність хочете вести у Сихівському районі Львова?

   Відповідь: так, це можливо.
   Зареєструватися можна будь-де у Львівській області, та повідомити податкову про місце здійснення діяльності.

 2. Юрій Відповісти

  Чи надаєте послуги створення печатки і електронного підпису?

  • Юридична компанія Law Advisors АдміністраціяВідповісти

   Доброго дня, Юрій.
   Так, Ви можете отримати дані послуги у нашій компанії. За додатковою інформацією зв’яжіться з нами за нашими контактами.

 3. Крістіна Відповісти

  хочу зареєструвати ФОП. Проживаю в Києві, реєстрація у Львові. Довіренність зроблю тут, у Києві.

  • Юридична компанія Law Advisors АдміністраціяВідповісти

   Доброго дня, Крістіна.
   Якщо Ви зареєстровані за місцем проживання у Львові, але бажаєте здійснювати господарську діяльність у Києві, Вам потрібно зареєструвати ФОП у Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *