Послуга юриста: реєстрація ФОП під ключ

реєстрація ФОП під ключ
Оцініть публікацію:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (13 к-сть голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...

Україна стрімко розвивається, відбуваються численні перевірки, бізнес виводиться з тіні. Саме тому важливо вчасно легалізуватися та сплачувати податки з отриманих доходів. Правова команда Law Advisers розробила унікальну комплексну послугу “реєстрація ФОП під ключ”.

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


+38 098 42 36 368  +38 (093) 718 64 94 +38 (093) 667 28 09


Що таке реєстрація ФОП під ключ?

Сутність послуги “реєстрація ФОП під ключ” полягає у тому, що Вам не потрібно хвилюватися та розбиратися у питанні реєстрації фізичної-особи підприємця, просто оформляєте довіреність на юриста та він повністю здійснює всі реєстраційні дії, аби Ви змогли почати свою діяльність. Реєстраційні дії юриста включають:

  • реєстрація фізичної особи – підприємця (підбір КВЕДів, заповнення необхідних документів, подання заявки на реєстрацію, отримання створення бізнесурезультату послуги);
  • реєстрація фізичній особі – підприємця у Державнії фіскальній службі України, або по-простому у податковій (підбір потрібної системи оподаткування, податкове планування, заповнення необхідних документів, отримання результату послуги);
  • отримання ЕЦП (електронно-цифрового підпису) для подачі звітності;
  • отримання печатки (у разі потреби);
  • реєстрація касового апарату (РРО, у разі потреби);
  • отримання ліцензії для здійснення специфічних видів діяльності (перевезення, на продаж спиртних напоїв, тощо).

У результаті Ви отримуєте всі необхідні документи, щоб приступити до діяльності.

Можливо Вам буде цікаво: Закриття ФОП / Припинення ФОП у м. Львів

Які терміни виконання?

Фізичну особу-підприємця ми реєструємо протягом 1-го робочого дня. Проте, аби встати на облік у податковій потрібно подати заявку протягом 10 днів з моменту реєстрації новоствореного підприємця. Вже з 1-го числа наступного місяця Ви зможете розпочати свою діяльність.

Зверніть увагу, що у разі реєстрації фізичної особи-підприємця, проте, не реєстрації у фіскальній службі платником єдиного податку, Ви будете платником податку на загальній системі оподаткування.

Які документи Вам необхідно подати для реєстрації ФОП під ключ?

  1. Довіреність, що уповноважує юриста для реєстрації ФОП від Вашого імені, та нотаріально завірену копію (зразок пропонуємо);
  2. Копію паспорта та ідентифікаційного номеру з написом “згідно з оригіналом” та завірена Вашим підписом;
  3. Назвати вид економічної діяльності, якою Ви бажаєте займатися та ми підберемо для Вас відповідний КВЕД; (завантажити перелік КВЕДів)
  4. Назвати бажане місце здійснення економічної діяльності.

Реєстрація фізичної особи – підприємця (ФОП) онлайн

Так, сервіси, які дозволяють реєструвати фізичну особу-підприємця (ФОП) онлайн дійсно існують. У своїй практиці ми тестували такі сервіси. На жаль, станом на зараз вони не характеризуються високим рівнем надійності. Зокрема, працюють не у всіх областях, не зрозумілий інтерфейс, часті помилки у роботі.
Значно простіше скористатися оффлайн способом реєстрації.

Запитання та відповіді

Богдан Янків, партнер Юридичної компанії Law AdvisersЗа додатковими запитаннями щодо реєстрації бізнесу та фізичної особи – підприємця, з питаннями по статті можете звертатися до автора та партнера команди Law Advisers Янківа Богдана. Зв’язатися.

 

 


ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


+38 098 42 36 368  +38 (093) 718 64 94 +38 (093) 667 28 09


Якщо Ви знайшли описку, будь ласка, підкресліть її та нажміть Shift + Enter (разом) чи нажміть сюди, щоб проінформувати автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *