Розробка договору у м. Львів – юрист

Розробка договору у м. Львів, юрист
Оцініть публікацію:

Укладаєте домовленість, яку потрібно впорядкувати не на усному рівні, а на рівні офіційної письмової угоди? – значить Вам потрібна професійна підготовка та розробка договору.


ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


‭+380 (93) 718 64 94‬
(відповідаємо у месенджерах: Skype, Telegram, Viber, What’s up, Messenger Facebook)


Розробка договору – чи потрібен юрист?

розробка договоруЗвісно у кожного з нас є інтернет, друзі чи колеги юристи, які вивчали щось зв’язане з правознавством. Дайте відповідь собі на таке питання: “коли у Вас різкий головний чи зубний біль чи звернетесь Ви до колеги, який працює гінекологом, тому що він вчився на медичному факультеті?”. Особисто я – ні. Так чому ж коли потрібен юрист, то людина готова звернутись до будь-кого хто мав зв’язок з правознавством? Варто звертатися конкретно до юриста з договірного права, зокрема і у питанні, коли потрібна підготовка та розробка договору.

Відповідь проста. 70% клієнтів юридичних фірм не знають, який саме спеціаліст їм потрібен, щоб вирішити свою проблему.

Як казав відомий львівський правник Репецький Василь Миколайович (кандидат юридичних наук, професор, завідувач кафедри міжнародного права Львівського національного університету імені Івана Франка):

я спеціаліст з міжнародного права, якщо в мене будуть питання пов’язані з цивілістикою, то я піду до цивіліста, якщо питання пов’язані з кримінальним правом, то піду до спеціаліста з кримінального права.

Так якщо професор, кандидат юридичних наук, зверенеться до спеціаліста іншої галузі, то чи доцільно Вам звертатися за консультацією до широкоспеціалізованого юриста?

Переглянь відео на нашому YouTube каналі

Юрист з договірного права

розробка договору цінаОсобливість та перевага фахівців компанії Law Advisers в тому, що вони спеціалізуються на договірному праві. Якщо вам потрібен юрист з договірного права, зокрема, коли виникають такі запитання:

  • супровід під час підписання договору
  • складання та розробка договору
  • аналіз договору

– пам’ятайте, що Вам потрібні фахівці з Law Advisers. Саме ми можемо кваліфіковано, професійно, з урахуванням положень законів, підзаконних нормативно правових актів, судової практики та вказівок і інструкцій державних органів розробити договір, який захистить Вас та Ваш бізнес.

Ціна на підготовку договору

складання договору львівСучасна економічна мінливість змушує первинно думати про ціну. Ціна на підготовку договору залежить від складності договору, який Вам потрібно. Проте, якщо в людини виникає проблема пов’язана з сферою її діяльності (проблеми з податковою, проблеми впорядкування внутрішніх документів на підприємстві, звільненням, договорами, розлученням і т.д.) вона поринає у відчуття, що потрібно щось робити з тим, що сталося. До кого ми звернемся, коли у нас в житті негаразди? – Максимально вірним рішенням буде звернутися до вузькоспеціалізованих фахівців з договірного права. Так, якщо Вам потрібно вирішити питання, що стосується складання та розробки договору – звертайтесь до Law Advisers.

Юрист – це даремна витрата чи економія грошей?

Коли у Вас спускає колесо, Ви їдете на шиномонтаж і за декілька хвилин продовжуєте рух з відремонтованим колесом і не хвилюєтесь за продовження дорожнього руху. Чому ж коли виникає проблема в правовій сфері люди звертаються, коли “колесо” вже відлетіло і машина стоїть біля дороги в очЮрист з договірного правакуванні евакуатора?

Якщо у Вас виникають правові дилеми із договірного права з постачальниками, якщо можливо все улагодити попередньою угодою, де кожен візьме на себе права і обов’язки відповідно до визначених Вами ж з професійною допомогою юриста.

Якщо Ви приватний підприємець і займаєтесь бізнесом – договірне право – основа Вашої діяльності. Незалежно від того берете товар під реалізацію чи розстрочку. Часто, сума на яку Ви укладаєте договір, в стократ перевищує вартість перевірки цього ж договору. Уявіть ситуацію, що Ви намагаєтесь будувати довгострокові відносини, а юрист, що Вам радив підписати цей договір розводить руками від незнання в чому проблема. З наступною парітією Ви отримаєте рахунок з додатком у вигляді пені за товар, який Ви брали ще два місяці тому. Ви колись рахували, скільки при заборгованості в 1000 гривень за Вашим догвоором Ви змушені будете заплатити за місяць-два прострочення?

Складання договорів у м. Львів

Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта. З виїздом на підприємство чи просто у Ваше улюблене кафе, так і в інші міста чи області України. Ви завжди можете розраховувати на приємні бонуси, такі як безплатні документи та гарантії. На Вашу думку вони взагалі можливо Вам ніколи не знадобляться. Проте, працюючи з численною кількістю клієнтів у сфері договірного права наші юристи знають, що Вам потрібно.

Запитання та відповіді

Святослав Попович, партнер Юридичної компанії Law AdvisersЗа додатковими запитаннями щодо договорів загалом, з питаннями по статті можете звертатися до автора та партнера команди Law Advisers Поповича Святослава. Зв’язатися.


ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


‭+380 (93) 718 64 94‬
(відповідаємо у месенджерах: Skype, Telegram, Viber, What’s up, Messenger Facebook)


Якщо Ви знайшли описку, будь ласка, підкресліть її та нажміть Shift + Enter (разом) чи нажміть сюди, щоб проінформувати автора.

1 коментарі “Розробка договору у м. Львів – юрист

  1. Pingback: Реєстрація ФОП (Фізичної особи-підприємця), Львів, ціна, → Law Advisers

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *