Юридичні послуги у м. Львів, Львівська область

юридичні послуги у м. Львів
Оцініть публікацію:

У житті трапляються обставини, коли Ви зіштовхуєтесь із ситуаціями в яких потрібно прийняти категоричне рішення, але Ви не знаєте, яке саме обрати. Розглянувши питання зі всіх сторін, незважаючи на всі зусилля, ні одне з рішень не видається абсолютно правильним. В решті-решт, що б Ви не обрали – це буде справа випадку – орел чи решка. Компанія Law Advisers пропонує юридичні послуги у м. Львів і таким чином підкинути монетку за Вас та обрати обґрунтоване та вірне рішення для Вас та Вашого бізнесу.


ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


+38 (098) 42 36 368
(відповідаємо у месенджерах: Skype, Telegram, Viber, What’s up, Messenger Facebook)


Правова команда Law Advisors надає юридичні послуги у м. Львів та області. Наша компанія заснована у 2016 році командою сучасних та прагматичних правників, які мають спільні цінності та цілі. Не гайте часу та грошей – зверніться до Law Advisers, де юрист у Львові надасть Вам юридичну консультацію.

Юридичні послуги у Львові

21-ше століття потребує максимальної простоти у підході до клієнта, та надзвичайно глибокого і розумного вирішення кожної справи. Наша команда це усвідомлює, у роботі ми прагнемо досягнути найкращого та найшвидшого результату для врегулювання будь-якої ситуації. Ми надаємо кожному клієнту:

 1. якісного юриста;
 2. інноваційні рішення;
 3. індивідуальне обслуговування.

Рівень здібностей наших юристів випробуваний практикою, та кидає виклик традиційному мисленню. Ми заохочуємо працьовитість, творчість та інтелект в поєднанні з сучасними інформаційними технологіями. Українські реалії в тій чи іншій мірі пов’язані з складним бюрократичним апаратом державних органів. Для наших клієнтів – ці бар’єри відсутні.

Переглянь відео на нашому YouTube каналі

Юридична консультація

Юрист ЛьвівЛьвів – це обласний, промисловий та адміністративний центр Західної України. Тут зіштовхуються інтереси багатьох суб’єктів, органів державної влади тощо. У вирі цих відносин виникає багато правових питань, які потребують вирішення та підтримки юриста. У нашій компанії це усвідомлюють. Ми максимально йдемо на зустріч кожному клієнту та готові надати юридичну консультацію онлайн та оффлайн, як цього і потребує 21-ше століття. Юридична консультація онлайн відбувається за допомогою форми зв’язку, де Ви можете описати суть своєї справи та отримати швидку та кваліфіковану відповідь.

Юрист у Львові

Юридична компанія у ЛьвовіНайм юриста це важливе рішення, яке повинно грунтуватися не тільки на рекламі. Тому, перед тим як прийняти рішення можете зв’язатися з нами і отримати письмову або усну відповідь по телефону про нашу кваліфікацію та досвід у Вашій справі.

Перевір себе – чи можеш бути платником єдиного податку

Ціна на юридичні послуги у м. Львів

В рамках економічної кризи питання ціни одне з найперших. Не рідко буває, що людині потрібно отримати правову допомогу, але внаслідок високої вартості послуг вона не здатна їх оплатити. Наша цінова політика ліберальна та залежить від таких факторів:

 1. часу, що потрібно потратити на справу;
 2. складність справи.

Наші юристи вирішують справу в максимально короткі строки, оскільки над Вашою справою завжди працює не один юрист, а команда. Ця робота полягає у:

 1. аналіз поданих Вами документів;
 2. аналіз законодавчої бази;Ціна на юридичні послуги Львів
 3. аналіз судової практики;
 4. спілкування зі свідками, спеціалістами тощо.

Отже, як Ви зрозуміли ціна на юридичні послуги у м. Львів залежить від багатьох факторів і у кожному випадку оцінюється індивідуально.

Скористайтеся формою зв’язку з нашою юридичною компанією, та ми оцінимо вартість Вашої справи.

Запитання та відповіді

Богдан Янків, партнер Юридичної компанії Law AdvisersЗа додатковими запитаннями щодо юридичних послуг, питаннями по статті можете звертатися до партнера команди Law Advisers Янківа Богдана. Зв’язатися.


ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


+38 (098) 42 36 368
(відповідаємо у месенджерах: Skype, Telegram, Viber, What’s up, Messenger Facebook)


Якщо Ви знайшли описку, будь ласка, підкресліть її та нажміть Shift + Enter (разом) чи нажміть сюди, щоб проінформувати автора.

13 коментарі “Юридичні послуги у м. Львів, Львівська область

 1. Pingback: Реєстрація ФОП (Фізичної особи-підприємця), Львів, ціна, → Law Advisers

 2. Андрій Відповісти

  Доброго дня.

  Зрозуміло, що надаєте саме юридичні послуги. Але чи можна уточнити, які саме юридичні послуги у м. Львів можна отримати у Вашій компанії?

  Уточню, своє питання розказавши про себе. В мене є компанія, яка не має внутрішнього юридичного відділу, та й взагалі юриста немає. Мене цікавить в першу чергу, вирішувати договірні питання мого бізнес, допомагати з консультування в плані оподаткування та певних ліцензій/дозволів. Але, також мені цікаво, аби ця ж компанія допомагала з особистими питанням, йде мова про сімейні питання, захист від поліції.

  Тобто загалом, потрібно комплексний сервіс як по бізнесу так і персонально. Є якійсь пропозиції? можна уточнити які саме послуги можна отримати? Я знаходжусь у Львові.

  • Юридична компанія Law Advisers АдміністраціяВідповісти

   Шановний пане Андрій, доброго часу доби, дякую за Ваше питання!

   Юридична компанія Law Advisers працює у межах Львівської області. Ми надаємо комплексні юридичні послуги у м. Львів із гарантією якості сервісу. У нас є 3 головних партнера, Янків Богдан спеціалізується на супроводі бізнес праві, супроводі діяльності бізнесу – тобто податкове право, цивільне право, господарське право, трудове право. Попович Святослав – спеціалізується на договірному праві, перевірках державних органів. Політаєв Володимир – спеціалізується на вирішення спорів у суді.

   Окрім цього, у нас добре налагоджена мережа партнерів із суміжних галузь як у м. Львів, так і в Україні. Тому, ми є хабом який готовий надати будь-які послуги якісно, з відповідальністю за результат. Таким чином, однозначно Ви можете в нас отримати всі юридичні послуги, що Вам потрібно і для масштабування бізнесу і для вирішення особистих питань.

   Запрошуємо Вас у офіс та обговорити всі можливі деталі співпраці!

 3. Остап Відповісти

  Доброго вечора, цікавлять мене юридичні послуги у м. Львів, Львівська область, на рахунок реєстрації ТОВ ?

  • Юридична компанія Law Advisers АдміністраціяВідповісти

   Доброго дня, пане Остап. Дякую за Ваше запитання.

   Як зрозуміло з назви цієї публікації, та і загалом зі змісту нашого корпоративного веб-порталу ми надаємо Юридичні послуги у м. Львів, Львівська область. Проте, завдяки налагодженій мережі представників працюємо і по території України, та навіть в деяких інших країнах світу.

   Ми надаємо також юридичні послуги із реєстрації юридичних осіб, зокрема, і Товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ).
   Звертайтесь – будемо раді надати Вам комплексну допомогу. Окрім процедури реєстрації – беремо компанії на абоненське та бухгалтерське обслуговування. Таким чином, Вам залишається лише працювати – всі адміністративно-юридичні питання ми закриваємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *