Судовий супровід юриста – допомога в суді

Судовий супровід юриста - допомога в суді
Оцініть публікацію:

Юридичний супровід юриста – комплексне, багатогранне поняття, яке включає в себе чимало аспектів та обов’язково повинно трактуватись в різних правових категоріях. Так, дуже часто дане поняття розуміється дуже вузьконаправлено. Для прикладу, вважається, що  судовий супровід юриста є єдиним способом надання юридичної допомоги. Однак не можна не погодитись з тим, що допомога юриста в суді – ключова послуга, яку надає наша команда.


ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


+38 (098) 42 36 368 ‭+380 (93) 718 64 94‬
(відповідаємо у месенджерах: Skype, Telegram, Viber, What’s up, Messenger Facebook)


Судовий супровід юриста – навіщо це потрібно?

Вважається, що попит на судовий супровід юриста формує декілька причин, або передумов:

Боязнь “судової машини”

Однією з головних причин звернень клієнтів є небажання стати жертвою системи, яка в сучасних Українських реаліях провокує на вирішення питань неюридичними способами. В іншому випадку наперед передбачаючи негативні результати для осіб, які при інших обставинах безумовно могли б отримати позитивне рішення  в тій чи іншій справі.

Слід зазначити, що якісний та кваліфікований судовий супровід юриста, який має досвід роботи в таких несприятливих умовах здійснення юриспруденції в Україні, зводить нанівець усі можливості потенційного зловживання з боку осіб, які можуть вплинути на винесення законного і обгрунтованого рішення. Кожне завідомо неправосудне рішення можна оскаржити в апелційному та касаційному порядку, а кожному судді – заявити відвід. Відтак потенційному клієнту набагато комфортніше та спокійніше, коли його справу в законний та прозорий спосіб вирішує команда кваліфікованих професіоналів;

Невідповідність юридичних знань сучаним правовим тенденціям

Команда Law Advisers абсолютно погоджується з тим, що дуже багато справ теоретично можна виграти самотужки, а допомога юриста в суді потрібна лише в деяких категоріях справ. Однак, наголошуємо на тому, що багато очевидних речей, які стосуютюься судового процесу, очевидні лише в теорії, тобто на сторінках кодексів.

Яскравий приклад невідповідності теоретичних навичок клієнта та сучасних реалій юриспруденції можна спостерігати в господарському процесі. Якщо коротко описати ситуацію, то клієнт вирішив Судовий супровід юриста у м. Львівсамотужки відстоювати свої інтереси в статусі відповідача у справі про стягнення заборгованості. Контрагент цього клієнта, який, відповідно, був позивачем в даній справі,  має юридичне місцезнаходження в місті Одеса. Відтак відповідач покладався на норму Господарського процесуального кодексу України, яка чітко та однозначно вказує на те, що справи такого роду розглядаються судом за місцезнаходженням відповідача. Тобто, в даній справі, Господарським судом Львівської області.

Переглянь відео на YouTube каналі

В силу незначної суми заборгованості та значної територіальної віддаленості відповідач сподівався на те, що контрагенту банально не захочеться витрачати фінансові та кадрові ресурси для ведення даної справи. І яке ж було здивування клієнта, коли на його адрес прийшла ухвала господарського суду Одеської області про відкриття провадження у даній справі!

Ця ситуація наочно демонструє те, що допомога юриста в суді є напрочуд актуальною навіть в звичайних по складності справах. Окрім теоретичної бази, яку може отримати кожен пересічний громадянин, слід бути детально обізнаним в нюансах та в сучасних правових тенденціях. В іншому випадку навіть при скрупульозному дотриманні усіх норм чинного законодавства можна попасти в незручну ситуацію. Вона потенційно може вилитись у фінансові та іншого роду втрати для Вас.

Судовий супровід юриста – гарантія кваліфікованої юридичної допомоги

Окрім іншого, вважається за доцільне конкретизувати приблизний перелік послуг, які включаються в поняття “допомога юриста в суді”. Досить хибно буде вважати, що вся юридична допомога надається лише безпосередньо під час судового процесу. В даному контексті варто зазначити, що усім нам в ідеалі бажалося б не потрапляти у ситуації, в яких єдиним вирішенням спору є судовий чи арбітражний порядок. Правова команда Law Advisers працює також і в напрямку превенції таких потенційних ситуацій.

допомога юриста в судіТому орієнтовний перелік послуг, які надаються нашою правовою командою, включає в себе:

  • досудовий порядок врегулювання конфліктів;
  • підготовка усіх необхідних процесуальних документів – позовних заяв, апеляціних, касаційних скарг, відзивів, заперечень, клопотань і т.д.;
  • безпосередній судовий супровід юриста під час судових засідань;
  • супровід процедури укладення мирової угоди;
  • представництво під час процедури апеляційного та касаційного оскаржень;

Резюмуючи вищенаведене, ми наголошуємо на тому, що самотуки захищати свої інтереси в судах може кожен, однак, якщо ви зацікавлені в гарантовано позитивному результаті та не хочете потрапити в ситуацію, з котрої ви не зможете вийти без фінансових чи репутаційних втрат в силу недостатніх практичних навичок в галузі юриспруденції – Вам безумовно необхідна допомога юриста в суді, як запорука якісного та кваліфікованого вирішення Ваших справ.

Запитання та відповіді

Володимир Політаєв, партнер Юридичної компанії Law AdvisersЗа додатковими запитаннями щодо представництва інтересів в суді, замовленні юридичних послуг, чи з питаннями по статті можете звертатися до автора та партнера команди Law Advisers Політаєва Володимира. Зв’язатися.


ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


+38 (098) 42 36 368 ‭+380 (93) 718 64 94‬
(відповідаємо у месенджерах: Skype, Telegram, Viber, What’s up, Messenger Facebook)


Якщо Ви знайшли описку, будь ласка, підкресліть її та нажміть Shift + Enter (разом) чи нажміть сюди, щоб проінформувати автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *