Юрист в судовому процесі може знадобитися кожному. В житті трапляються ситуації, в яких вирішити суперечку, користуючись побутовими методами не видається за можливе. Опонентом може стати будь хто: Ваш сусід в житловому спорі; контрагент при здійсненні Вами підприємницької діяльності; підприємство, яке заборгувало Вами невиплачену заробітну плату; чи Ваша дружина (чоловіх) у справах про розлучення чи стягнення аліментів. Звичайно, найкраще, аби такі ситуації ніколи не траплялись та всі конфлікти урегульовувалися мирно. Тим не менше, часто вихід лише один – суд та представництво інтересів в суді, де знадобиться юрист в судовому процесі.
ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ
+38 (098) 42 36 368 +380 (93) 718 64 94
(відповідаємо у месенджерах: Skype, Telegram, Viber, What’s up, Messenger Facebook)
Представництво інтересів в суді – навіщо це потрібно?
Звичайно, у Вас одразу з’явилось логічне запитання – навіщо мені юрист в судовому процесі? Яке може надати представництво в суді юрист, чому я не можу зробити це власноруч? Та й зрештою, може і не треба вирішувати питання в суді? Адже сусіда можна залякати заявами в компетентні органи щодо неналежного стану його квартири; контрагенту – перестати постачати товари чи надавати послугу; чоловіка змусити сплачувати аліменти на дитину за допомогою громадського осуду. Відповідь дуже проста – жоден із вищенаведених способів не дасть Вам будь-якої гарантії. Ані щодо успішності його застосування, ані щодо неможливості здійснення повторного правопорушення даними особами. Іншими словами – що вирішено “на слова” – “на словах” і залишиться. Натомість юрист у судовому процесі при позитивному рішенні суду дасть Вам безумовний аргумент у діалозі з Вашим боржником. Рішення суду, невиконання якого тягне за собою відповідальність встановлену законому, зокрема, і кримінальну теж.
Невиконання рішення суду тягне за собою кримінальну відповідальність.
Стаття 382 Кримінального кодексу України наголошує: рішення суду є обов’язковим для виконання без винятку всіма особами, кого це рішення стосується, безпосередньо чи опосередковано, та встановлює відповідальність за таке невиконання – штраф від п’ятисот до однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або позбавлення волі на строк до трьох років. Тому видається, що перспектива попасти за грати є більшим козерем в діалозі, аніж “джентельменська угода”.
Переглянь відео на YouTube каналі
Представництво в суді юристом – як це працює?
Якщо нам вдалося переконати Вас, що представництво інтересів в суді кваліфікованим спеціалістом -є хорошою ідеєю, спробуємо розібратися, що для цього потрібно. Зустріч з Вами та узгодження усіх деталей потенційного представництва – перелік юридичних дій, які буде доручено нам вчиняти. Це може, до прикладу, угода на вчинення конкретних одиничних дій (відвідати від Вашого імені судові засідання або скласти та подати в суд процесуальний документ). Крім того, може бути домовленість про тривале представництво (наприклад, відвідування усіх судових засідань, де Ви є стороною, та складання усіх необхідних процесуальних документів). В будь-якому випадку дані умови завжди є індивідуальними і узгоджуються, базуючись на Ваших потребах.
В залежності від того, чи представництво інтересів в суді відбувається за дорученням юридичної особи чи фізичної особи існують різні законодавчі способи оформлення відносин представника. Зокрема, представництво юридичної особи може здійснюватися за довіреністю, виданою особою, яка у встановленому законом порядку уповноважена на керівництво цією юридичною особою. Обов’язковими реквізитами такої довіреності повинні бути: місце видання, дата видання, усі дані особи – довірителя, усі дані особи, яка стає повіреним, перелік дій, на які уповноважена особа – повірений, зразок підпису повіреного, підпис довірителя та печатка юридичної особи.
Якщо довірителем є фізична особа, окрім вищевказаних вимог є потреба у нотаріальному посвідченні такої довіреності. Вчинення усіх необхідних юридичних дій представником у Вашій справі та отримання бажаного позитивного результату. Тут слід наголосити на тому, що самотужки розпочати процес та здійснити представництво інтересів в суді може кожен, однак, грамотно здійснювати процесуальні дії, компетентно поводити себе у судових засіданнях, якісно довести до логічного та позитивного закінчення Вашу справу зможе фахівець, який має досвід роботи в даній галузі права.
Юрист у судове засідання
Правова команда Law Advisers володіє такими навичками, маючи за спиною численний позитивний досвід та неодноразово виступаючи юристом у судовому процесі. Обравни нас, Ви отримаєте гарантію того, що представництво інтересів в суді буде здійснено швидко, якісно та кваліфіковано, а результатом стане позитивне судове рішення у Вашій справі, та як наслідок, отримання бажаного від опонента.
Запитання та відповіді
За додатковими запитаннями щодо представництва інтересів в суді, замовленні юридичних послуг, чи з питаннями по статті можете звертатися до автора та партнера команди Law Advisers Політаєва Володимира. Зв’язатися.
ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ
+38 (098) 42 36 368 +380 (93) 718 64 94
(відповідаємо у месенджерах: Skype, Telegram, Viber, What’s up, Messenger Facebook)
Якщо Ви знайшли описку, будь ласка, підкресліть її та нажміть Shift + Enter (разом) чи нажміть сюди, щоб проінформувати автора.