Незалежна автоекспертиза, Львів

Незалежна автоекспертиза у Львові
Оцініть публікацію:
Як показує практика, у нашій країні дорожньо-транспортні події (ДТП) трапляються досить часто. Кожного дня Ви сідаючи за кермо транспортного засобу ризикуєте потрапити в дорожньо-транспортну пригоду.  Більшість водіїв хоча б раз потрапляли в ДТП, яке сталось з вини одного чи декількох водіїв, внаслідок чого стаються пошкодження транспортного засобу чи ушкоджується здоров’я водіїв. Ці ушкодження підлягають оцінці, яку може здійснити незалежний автоексперт.


ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ В РАЗІ НАСТАННЯ ДТП


‭+380 (93) 718 64 94‬
(відповідаємо у месенджерах:
Skype, Telegram, Viber, What’s up, Messenger Facebook)


Звичайно, що Ваш транспортний засіб може постраждати не тільки внаслідок дорожньо-транспортної події (ДТП). Буває так, що автомобіль може постраждати внаслідок певного стихійного лиха, чи від банального падіння гілля на нього. Також транспортний засіб може пошкодити зловмисник. Незалежно від того, як він був ушкоджений, все це може оцінити експерт шляхом проведення незалежної автоекспертизи. На підставі висновку експерта Ви маєте право отримати виплату від страхової компанії.

Оцінка вартості заподіяної шкоди автомобілю у Львові

Після таких неприємних інцидентів Вам потрібно оцінити вартість заподіяної шкоди автомобілю. Першим ділом телефонуйте у страхову фірму, яка пришле на місце ДТП страхового агента, який співпрацює з Допомога при ДТП у ЛьвовіВашою страховою компанією. Проте, у такому разі Ви потрапляєте в абсурдну ситуацію: страхова фірма, яка має відшкодувати збитки, які були завданні Вашому автомобілю, надсилає свого страхового агента, який буде оцінювати розмір цих збитків. Чи можна вважати висновок такого оцінщика об’єктивним та неупередженим? Очевидно, що це не буде незалежна автоекспертиза.

Переглянь відео на нашому YouTube каналі

Переважно експерти страхових компаній не об’єктивно оцінюють вартість завданих збитків транспортному засобу і свідомо занижують суму збитків. Страховим компаніям невигідно виплачувати Вам реальну суму завданих збитків, тому вартість збитків буде свідомо суттєво заниженою.

Що робити у такому випадку? Ви можете провести незалежну автоекспертизу. Оцінка вартості Вашого автомобіля потрібна не тільки після ДТП, але й при інших обставинах:

 • при страхуванні транспортного засобу;
 • при укладенні договору купівлі-продажу;
 • при розподілі майна між співвласниками;
 • списання з балансу підприємства;
 • при оформленні автомобіля як спадщини;
 • при викраденні Вашого транспортного засобу;
 • щоб з’ясувати вартість автомобіля при оформленні кредиту.

Незалежна автоекспертиза у Львові

Юридична компанія Law Advisers пропонує Вам допомогу при проведенні незалежної експертизи. Ми співпрацюємо з найкращими експертами даної галузі. Наші експерти працюють у Львівському науково-дослідному інституті судових експертиз і їхні висновки будуть максимально об’єктивними та незалежними. Такий висновок буде відображати реальні збитки, які були завдані Вашому транспортному засобові. Крім того, юридична компанія Law Advisers пропонує Вам юридичну допомогу при ДТП.

Наша юридична компанія пропонує Вам проведення незалежної автоекспертизи з метою отримання повного відшкодування за ушкодження, заподіяні автомобілю.

Схема ДТП, ЛьвівВажливо знати, як правильно себе вести, якщо Ви потрапили у дорожньо-транспортну пригоду. Наші юристи допоможуть Вам проконтролювати якість та правильність оформлення протоколу та схеми ДТП, де мають бути відображені всі обставини дорожньо-транспортної пригоди (точне розміщення автомобілів, всі пошкодження, покази свідків, потерпілих). Від цих складових залежить Ваша винність чи невинність, а також можливість отримання відшкодування від страхової компанії.

Чим допоможе юридична компанія Law Advisers?

Якщо Ви звернетеся до нас за допомогою у разі настання дорожньо-транспортної події (ДТП), то:

 • допоможемо у правильному оформленні всіх документів при дорожньо-транспортній події (ДТП);
 • надамо юридичний висновок щодо винуватця ДТП;
 • оскаржимо незаконно винесені постанови в судовому порядку;
 • оскаржимо неправомірні дії чи бездіяльність працівників поліції;
 • захистимо Ваші права та інтересів у судовому порядку;
 • зекономимо Ваш час, все що Вам потрібно це надати нам мінімальний пакет документів, можливо електронною поштою;
 • допоможемо отримати повну виплату від страхової компанії.

Запитання та відповіді

Богдан Янків, партнер Юридичної компанії Law AdvisersСвятослав Попович, партнер Юридичної компанії Law AdvisersЗа додатковими запитаннями щодо автоекспертизи, з питаннями по статті можете звертатися до співавторів та партнерів команди Law Advisers Янківа Богдана та Поповича Святослава. Зв’язатися.

Якщо Ви знайшли описку, будь ласка, підкресліть її та нажміть Shift + Enter (разом) чи нажміть сюди, щоб проінформувати автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *