Цивільно-правовий договір (ЦПД) – саме зараз

Цивільно-правовий договір (ЦПД)
Оцініть публікацію:

Останнім часом з’явився масовий ажіотаж у зв’язку з перевірками і величезними штрафами за недотримання трудових відносин між підприємством і його працівниками. На жаль, насправді оформляти працівника роботодавцям не сильно хочеться через великі податки та взаємозв’язки з податковою лишній раз не здаються найпривабливішим часопроведенням.


ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


+380 (93) 71 86 494
(відповідаємо у месенджерах: Skype, Telegram, Viber, What’s up, Messenger Facebook)


А Ви думали про цивільно-правовий договір (ЦПД)? Проте коли Ваших знайомих штрафують на п’ятизначні цифри появляється додатковий стимул налагодити внутрішні документи фірми та трудові відносини з працівниками на юридичному рівні. Проте виникає питання, як це краще зробити, в якій формі? Яка різниця між цими усіма можливостями та і що в кінці кінців краще?

Переглянь відео про штрафи Держпраці у 2019 році

Витрати підприємства, його безпека чи страх нового – що саме Вас стримує, щоб впровадити цивільно-правовий договір (ЦПД)

Для того, щоб в цьому розібратися можна звісно зависнути в інтернеті, запитати знайомого “юриста”, “адвоката”, але яка гарантія того, що їхня інформація і допомога максимально ефективно вирішить Вашу проблему?

В моїй практиці доволі багато різних підприємств, приватників і організацій, які мали певні сумніви перед тим, як замовляти послугу хотіли отримати розгорнуту відповідь і чіткі факти переваг та безпеки при виборі ЦПД – і я вважаю, що це абсолютна правильна позиція, адже обізнаний – озброєний!

Читати додаткову статтю: Цивільно-правовий договір з працівником чи трудовий договір?

Штраф за одного неоформленого чи неправильно оформленого працівника складає більше трьох років його праці (відповідно до мінімальної заробітної плати), а витрати на складення відповідного договору і отримання комплексної інформації (роз’яснення умов договору, податкової вигоди від такого виду договору, актуальна інформація щодо перевірок та штрафів, а також як їх уникнути) не складатиме і половини від мінімальної заробітної плати.

Всі практичні люди і підприємці, які цінують свій час, гроші та нерви роблять вибір щоденно для утримання, покращення та вдосконалення свого бізнесу, тому пропоную захистити та почати економити (відповідно заробляти завдяки скороченню витрат) уже зараз.

Чому наша фірма і чому саме зараз?

70% клієнтів за останніх пів року звертаються або вже коли “гаряче” або вже коли “згоріло”. Під час написання цієї статті якраз актуальний приклад, який я опишу дальше, звісно без конкретних назв, прізвищ і ініціалів наших клієнтів, адже безпека персональних даних і анонімність клієнтів безапеляційна.

Переглянь відео про оформлення працівника на роботу

Звернувся керівник фірми надання консультаційних та операторських послуг за допомогою телефона та інтернету, тому що їхніх конкурентів та “сусідів” недалеко від них оштрафували на 1.6 млн гривень, за неправильно оформлених та неоформлених працівників. При відповіді на запитання скільки буде коштувати аналіз наявних договорів та оформлення всіх необхідних документів та структуризація підприємств (ФОП-ів та ТзОВ склеїти докупи, думаю усі розуміють) і скільки це займе часу прийняли нашу пропозицію, успішно перейшли таку ж перевірку і паралельно отримали безплатну консультацію для усіх працівників, а саме як діяти, що робити та що не робити при раптових перевірках та що підписувати, що не підписувати.

Що нас відокремлює від інших?

Ми працюємо незалежно чи Ви маєте одного працівника чи декілька організаційно-правових структур. Ми надаємо перевагу розвиватися разом з Вами – довготривалі взаємовідносини понад одноразову вигоду, тому ціна може коректуватися залежно від побажань та можливостей клієнта (звісно в розумних межах), крім цього наші хороші клієнти часто звертаються з особистими проханнями за, які ми не беремо коштів (а чи можна так зробити вивіску, а якщо я заплатив гроші робочим за заливку фундаменту, а вони їх пропили, що мені робити і як їх повернути? Чи можна їх повернути? І т.д.).

І насамкінець, ми прагнемо зручності для наших клієнтів, тому необов’язково зустрічатися лише в одному з офісів сторін чи у робочі години, а за взаємною згодою це може бути, як Ваше улюблене кафе так і “давайте зустрінемося на обід і ви мені розкажете свою пропозицію, як змінити та налагодити все, що я вас питав”.

Запитання та відповіді

Святослав Попович, партнер Юридичної компанії Law AdvisersЗа додатковими запитаннями про цивільно-правовий договір (ЦПД), оптимізації оподаткування винагород виконавців та з питаннями по статті можете звертатися до автора статті та партнера команди Law Advisers Поповича Святослава. Зв’язатися.


ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


+380 (93) 71 86 494
(відповідаємо у месенджерах: Skype, Telegram, Viber, What’s up, Messenger Facebook)


Якщо Ви знайшли описку, будь ласка, підкресліть її та нажміть Shift + Enter (разом) чи нажміть сюди, щоб проінформувати автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *