Юрист онлайн – консультація

Юрист онлайн - консультація
Оцініть публікацію:

Юрист онлайн – консультація – саме це найчастіше просять клієнти. Вони очікують оперативної відповіді від юриста в будь-який момент та з будь-якої точки України чи закордону. Хороша новина те, що я відповідаю і надаю такі консультації, оскільки одне із моїх позиціонувань – це юрист онлайн – консультація та робота в такому режимі для мене не проблема. Звертайтесь!


ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


+380 (98) 42 36 368
(відповідаємо у месенджерах: Skype, Telegram, Viber, What’s up, Messenger Facebook)


Юрист онлайн – консультація можлива чи ні?

Так, така консультація можлива. Сучасний світ та технології дають можливість консультувати клієнтів різними способами:

 1. телефоном;
 2. по-скайпу;
 3. по-вайберу;
 4. будь-яким іншим месенджером.

Таким чином, юрист онлайн – консультація, що надається професіоналом, оперативно та компетентно, щоб допомогти будь-якій особі незалежно від її місцезнаходження.

Юрист онлайн – коли потрібна консультація?

Юридична консультація онлайн може знаходибися у багатьох випадках:

 1. підготовці документів;
 2. щоб швидко знайти відповідь на юридичне питання;
 3. при ДТП;
 4. при купівлі нерухомості;
 5. при створенні бізнесу;
 6. при обрахунку податків тощо.

Таким чином, послуги онлайн юриста вкрай популярні у 21-му столітті.

Юрист онлайн – консультація, як найпростіший спосіб реалізації, проте можна отримати і комплексне рішення.

Як отримати отримати консультацію юриста онлайн?

Завдяки можливостям інтернету можна поставити будь-яке питання професіоналу та отримати на це оперативну відповідь. Звичайно, тут потрібно розуміти, що є типові та нетипові ситуації.

На типові ситуації, з якими юрист працює щодня – можливо отримати швидку відповідь. 

Якщо ситуація чи питання нетипове – в такому випадку його можна поставити, проте, юристу знадобиться час, щоб опрацювати та надати правильну, вичерпну та компетентну відповідь.

Для того, щоб отримати допомогу онлайн юриста потрібно звернутися будь-яким зручним способом:

 1. електронною поштою;
 2. телефоном;
 3. за допомогою месенджера. 

Після цього, потрібно буде оплатити послугу. Зазвичай, ціна на таку консультацію фіксована та складає орієнтовно 500 гривень. Вже після цього Ви можете отримати консультацію та відповідь на своє питання.

Наприклад, у нас на сайті зручно замовити послуги  на головній сторінці у формі зв’язку та доступний юрист онлайн – консультацію надасть індивідувально для Вас.

Сам собі юрист чи юрист онлайн?

В мережі інтернет є тонни юридичних консультацій, юридичної інформації та юридичних документів. Впринципі, в такому випадку можна подумати, що юрист не потрібен – я сам собі юрист. 

Звичайно, якщо у Вас немає коштів, є достатньо часу і Ви вірите в свої сили, не боїтесь жодних ризиків, які можуть виникнути внаслідок Ваших дій – краще не замовляйте юриста. Заощадьте кошти, можливо вони знадобляться на виправлення проблем, які виникли внаслідок некомпетентних дій, або просто вдасться заощадити на майбутнє та зекономити на юридичних послугах.

Проте, проблема в тому, що в мережі інтернет більшість консультацій – неактуальні, оскільки змінилось законодавство, або наприклад, консультація взагалі не має нічого спільного з реальністю, просто рерайт з іншомовних джерел. 

Зверніть увагу, що деколи простіше замовити юридичні послуги онлайн, аніж самостійно щось намагатися зробити, оскільки це заощадить Ваш час. А як відомо час – це гроші.

Комплексність рішень від юриста

Юрист онлайн – консультація, як найпростіший спосіб вирішення цього запиту. Проте, інколи потрібно замовити розробку якогось документу:

 1. заява;
 2. наказ;
 3. протокол;
 4. статут;
 5. будь-який інший документ.

Наприклад, замовивши спочатку онлайн консультацію юриста, можна отримати дорожню карту для вирішення Вашої проблеми. Вже на підставі цієї дорожньої карти Ви можете самостійно складати документи, відвідувати державні органи – таким чином, заощадите кошти на юридичній послузі.

Проте, пересвідчившись, що юрист фаховий та компетентний – можна замовити розробку документів, Вам залишиться лише занести їх в державний орган.

Проте, якщо у Вас немає часу – можна замовити комплексне вирішення Вашої проблеми. Все що потрібно – оплатити послуги юриста, описати свою проблему – та отримати результат.

Де можна отримати консультацію онлайн?

Не варто перелічувати всі населені пункти  України, чи  взагалі світу. З будь-якої точки можна скористатися засобами зв’язку та отримати юридичну консультацію онлайн у зручний спосіб.

Юридичні консультації на YouTube

Для того, аби допомагати громадянам та бізнесу отримувати актуальні юридичні поради ми готуємо відео на нашому YouTube-каналі. Там щотижня виходять нові актуальні відео з якісними юридичними консультаціями. Саме тому, варто підписатися на цей канал та дивитися всі відео! 

Приклади послуг онлайн юриста

В практиці нашої команди вже зібралось десятки прикладів, коли клієнти замовляли послуги онлайн юриста та, як наслідок, отримали якісні та компетентні послуги, аби вирішити свої юридичні проблеми. 

Громадянин України виїхав працювати закордон. Там він осів на постійне місце проживання, в Україну приїздить лише раз в рік до рідні на нетривалий термін. Проте, тут в Україні в нього була зареєстрована фізична особа-підприємець. Особа звернулася для вайбером для отримання консультації. Наш фахівець комплексно відповів особі на всі запитання, пояснив які є наслідки за неподання звітності, несплати податків. Як наслідок, особа прийняла рішення повністю закрити ФОП за допомогою нашої компанії. Ми супроводили процедуру закриття, сплатили податки та розібрались із неправомірними штрафними санкціями. Клієнт був задоволений.

Ще одним прикладом є співпраця із колегами із інших областей України. Громадяни України, що проживають в Дніпропетровській області вирішили відкрити бізнес у Львові. Співпраця почалася із комплексного супроводу учасні в онлайн торгах. Таким чином, внутрішній інвестор успішно придбав нерухоме майно. Вже після цього, особа звернулася  із запитом створити компанію та надати повністю бухгалтерсько-юридичне обслуговування. Цей клієнт обслуговується в нашій компанії по сьогодні.

Прикладів того, як юрист онлайн – консультація, як первинна можливість виконати цей запит – вирішували значні проблеми людей – безліч. 

Запитання та відповіді

Богдан Янків, партнер Юридичної компанії Law AdvisorsЮрист онлайн – консультація – це саме той формат, що допоможе вирішити Вашу юридичну проблему. Ви можете замовити її, а також звернутися із питаннями по статті до автора та партнера команди Law Advisers Янківа Богдана. Зв’язатися.

 

 

 

 


ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


+38 (098) 42 36 368
(відповідаємо у месенджерах: Skype, Telegram, Viber, What’s up, Messenger Facebook)


 


Якщо Ви знайшли описку, будь ласка, підкресліть її та нажміть Shift + Enter (разом) чи нажміть сюди, щоб проінформувати автора.

13 коментарі “Юрист онлайн – консультація

 1. Олександр Відповісти

  Дружина Юлія забороняє, перешкоджає бачитися з дочкою ,якій чотири роки та маніпулює.ми не розписані дочка на моїй фамілії в свідоцтві про народження.Прична,я дізнався факти про Юлію неприємні для себета сказав що не можу більше з нею жити.В даний час Юлія знаходиться за кордоном на роботі ,доця з Юленою мамою.Я маю право законо забрати дитину жити разом.Які варіанти? Дочка на всі свята зі мною кожен місяць 2-3рази на 5-7днів заберав до себе.вона ще маленька но завжди каже шо хоче жить зі мною, ходить в садочок на танці,а там в селі з бабою сама, ходить в садочок не хоче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *